Michele Deco 18mm Steel Bracelet MS18AU235009
Reference #:
MS18AU235009
Quantity:
MS18AU235009
NEW MICHELE DECO 7-LINK 18MM STAINLESS STEEL BRACELET
- Free Shipping
- 6" Polished Stainless Steel Bracelet
- Deployment Buckle
- Fits Michele Deco Watches with an 18mm Inlet
Authenticity Guaranteed 100%