Michele Deco II Mid MWW06I000029
Reference #:
MWW06I000029
Quantity:
MWW06I000029
NEW MICHELE WOMEN'S DECO II MID TWO-TONE DIAMOND FASHION WATCH FOR SALE
- Free Overnight Shipping
- With Manufacturer Serial Numbers
- Swiss Made Movement
- Mother of Pearl White Dial
- Index & Roman Numeral Hour Markers
- 40 Diamonds Set on Dial
- Total Diamond Weight: 0.10ct
- 18k Yellow Gold Plated Bezel
- Battery Operated Quartz Movement
- 3 Year Warranty
- Guaranteed Authentic
- Certificate of Authenticity
- Manufacturer Box & E-Manual
- Polished Stainless Steel Case
- Brown Saddle Leather Strap
- Scratch Resistant Sapphire Crystal
- 50 Meters / 165 Feet Water-Resistant
- 26.5mm x 29mm = 1" x 1" Case, 6" Adjustable Strap
- Case Thickness: 7mm
- Inlet Size: 16mm
- Fixed Bezel
- Tang Buckle
    Also Known As Model # 6I29
Authenticity Guaranteed 100%