Michele 16mm Cashmere Lizard Strap MS16AA030274
Sale Price:
Availability
Usually ships within 6 months
Condition
Brand New
Reference #:
MS16AA030274
Quantity:
MS16AA030274
NEW MICHELE 16MM CASHMERE LIZARD STRAP
Usually ships within 6 months | View In Stock Women's Michele Watches
- Free Shipping
- 6" Adjustable Cashmere Leather Strap with Lizard Pattern
- 16mm Inlet
- Includes Tang Buckle
- Fits Michele Watches with 16mm Inlets
Authenticity Guaranteed 100%