Breitling Navitimer Cosmonaute AB021012/BB59-447A
Retail Price:
Reference #:
AB021012-BB59-447A
Quantity:
AB021012/BB59-447A
BREITLING NAVITIMER COSMONAUTE MEN'S LUXURY WATCH
- With Manufacturer Serial Numbers
- Swiss Made
- Limited Edition, Numbered out of 1962 Ever Made
- Black Dial with Silver Subdials
- Date Feature
- Chronograph Feature
- Manual Winding Chronometer Movement
- Certificate of Authenticity
- Manufacturer Box & Manual
- Polished Stainlesss Steel Case
- Polished Stainless Steel Navitimer Bracelet
- Scratch Resistant Sapphire Crystal
- 30 Meters / 100 Feet Water-Resistant
- 43mm = 1 5/8" Case, 7" Adjustable Bracelet
- Deployment Buckle
- Bidirectional Rotating Bezel
- Luminescent Hands & Markers
- Free Bracelet Sizing
    Also Known As Model # AB0210 / AB021012 BB59 447A / AB021012-BB59-447A
Authenticity Guaranteed 100%