Breitling Bentley GMT AB0521U4/BC65-990A
Reference #:
AB0521U4-BC65-990A
Quantity:
AB0521U4/BC65-990A
BREITLING BENTLEY 05 UNITIME MEN'S WATCH
- Swiss Made
- Royal Ebony Black Dial
- Date Feature
- GMT Multiple Time Zone Feature
- Chronograph Feature
- Sapphire Crystal Exhibition Caseback
- Self-winding Automatic Movement
- Breitling Caliber 05 Movement
- Certificate of Authenticity
- Manufacturer Box & Manual
- Polished Steel Case & Bracelet
- Scratch Resistant Sapphire Crystal
- 100 Meters / 330 Feet Water-Resistant
- 49mm = 1 7/8" Case, 7" Adjustable Bracelet
- Deployment Buckle
- Luminescent Hands & Hour Markers
- Free Bracelet Sizing
    Also Known As Model # AB0521U4-BC65-990A / AB0521U4 BC65 990A / AB0521U4BC65M / AB0521U4/BC65.990A
Authenticity Guaranteed 100%